Luxar LED Downlight In/Opbouw 4000K Dim+Sensor+Watt Switch

19,95 Incl. btw€16,49 Excl. btw
Stel een vraag over dit product
  • Handelsprijs vanaf 6 stuks €18,50 inclusief BTW (U bespaart 7%)
  • Kwalitatieve producten
  • Hoge klanttevredenheid
  • Laagste prijs garantie
  • Alle bekende betaalmethoden
  • Retourneren tot 60 dagen
  • Installateur log in voor korting

Specificaties

Merk:
Luxar
Artikelnummer:
PRDS-M220-4000K
Levertijd:
1-2 werkdagen

Informatie

De Luxar LED Downlight In/Opbouw 4000K met Dim+Sensor+Watt Switch is een efficiënte verlichtingsoplossing met een vaste neutrale kleurtemperatuur van 4000K – perfect voor functionele ruimtes zoals kantoren, klaslokalen, showrooms of keukens.

Dankzij de instelbare wattagefunctie (10W/15W/18W) bepaalt u zelf de lichtintensiteit. In combinatie met de Triac-dimfunctie kunt u het lichtniveau precies afstemmen op uw activiteit of sfeer. De geïntegreerde sensor schakelt de lamp automatisch in bij beweging of bij afname van het daglicht, met een instelbare brandduur tot 180 seconden.

De armatuur is geschikt voor zowel inbouw als opbouw, met een diameter van Ø220 mm en een inbouwhoogte van slechts 18 mm. De brede lichtbundel van 110° en het stevige ontwerp van PC en aluminium zorgen voor een gelijkmatige en duurzame verlichting.

Met een lichtopbrengst tot 1800 lumen, een UGR-waarde <21 en een CRI van >80Ra is deze downlight comfortabel en betrouwbaar in elke professionele omgeving. Geschikt voor droge binnenruimtes (IP20) en bestand tegen temperaturen van -25°C tot +40°C.

Specificaties
Wattage: 10 Watt, 15 Watt, 18 Watt (zelf in te stellen)
Lumen Efficiëntie: 90-100lm/W
Energieklasse: F
Lichtkleur: 4000K (wit)
CRI: >80Ra
Lichtbundel: 110°
IP-Waarde: IP20
Dimbaar: Ja
Materiaal: PC + Aluminium

Afmetingen
Hoogte (mm): 18
Doorsnede (mm): Ø220

Op dit product krijgt u 2 Jaar Garantie.

Montage- en/of installatiebedrijven:
Heeft u een montage- en/of installatiebedrijf in verlichting? Mogelijk komt u in aanmerking voor een korting. Maak een account aan met uw KVK nummer en vraag om uw korting.