Luxar hangarmatuur Oberon GU10 met verstelbare lens zwart
€3,72 Excl. btw €8,22 Excl. btw.
Specificaties
Informatie
Het Luxar Oberon hangarmatuur heeft een zwarte aluminium behuizing met een slanke, cilindrische vorm. Het is geschikt voor gerichte verlichting in droge binnenruimtes, zoals woonkamers, slaapkamers, kantoren en gangen.
Met de verstelbare lens maak je de lichtbundel smaller of breder. Zo kun je een accent uitlichten of het licht over een groter oppervlak verspreiden. De GU10-fitting biedt ruimte om een passende lichtbron te kiezen, zodat de lichtsterkte en lichtkleur aansluiten bij de toepassing.
Het armatuur wordt geleverd met een kabel voor het ophangen. De compacte behuizing past bij een modern interieur en is geschikt voor zowel sfeerverlichting als het benadrukken van specifieke plekken in een ruimte.
Specificaties:
Maximaal lampvermogen: 50 watt
Lichtbundel: 10°-50°
IP-Waarde: IP22
Fitting: GU10
Geleverd Inclusief: 1m kabel
Product Kleur: Zwart
Materiaal: Aluminium
Afmetingen:
Hoogte (mm): 188
Doorsnede (mm): Ø55
Op dit product krijgt u 3 Jaar Garantie.
Montage- en/of installatiebedrijven:
Heeft u een montage- en/of installatiebedrijf in verlichting? Mogelijk komt u in aanmerking voor een korting. Maak een account aan met uw KVK nummer en vraag om uw korting.